Greenlife Village Townhouse

Greenlife Village Townhouses, Marbella, Spanje - Kaart weergeven

Deze gesitueerde in Marbella Greenlife Village Townhouse is binnen 10 rijden van Oude stad van Marbella gelegen en biedt een zwembad, wat zorgt voor een ontspannen verblijf.

Locatie

Playa de La Bajadilla is binnen 25 minuten loopafstand vandaan gesitueerd. Deze villa biedt ook toegang tot bezienswaardigheden als Mezquita del Rey Abdelaziz, op 15 minuten rijden verderop. Voor sportliefhebbers is de villa een ideaal startpunt om de sportscene van Marbella te ontdekken, met Marbella Golf & Country Club op 3 km afstand.

Kamers

Samen met een bank, heeft deze woning een stenen open haard. Gasten kunnen ook profiteren van een TV en een flatscreen TV met satellietzenders. Deze villa beschikt over een badkamer met een bidet, een badkuip en een douche. Een droger zijn inbegrepen voor extra comfort.

Eten & Drinken

Deze accommodatie beschikt over een keuken met een waterkoker, een koelkast en een oven om maaltijden te bereiden. Incosol Hotel Spa busstation is relatief dicht bij de gesitueerde in Marbella Greenlife Village Townhouse gelegen.

Parkeergelegenheid

  • Parkeerplaats

Eten

  • Buiten eethoek

In de keuken

  • Elektrische waterkoker
  • Droger
  • Keukengerei

In de kamers

  • Patio
  • Eettafel

In de badkamer

  • Wasmachine

Toestellen

  • Flat-screen TV

Belangrijke informatie

Inchecken:
van 17:00 tot 23:59
Uitchecken:
tot 10:00

Wanneer logeert u?

Vanaf USD 0 per nacht
Inchecken 5 jul 2026
Uitchecken 6 jul 2026
Gasten 2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0
Alle prijzen geverifieerd
Hoe wij prijzen verifiëren Ons team controleert regelmatig prijzen om ervoor te zorgen dat je altijd de laagste beschikbare tarieven ziet. We vergelijken deze met hotelprijzen en andere aanbieders. Wanneer er kortingen of promoties beschikbaar zijn, worden de prijzen op onze website automatisch bijgewerkt.

Kamers

Foto's van Greenlife Village Townhouse Marbella

Locatie bij Greenlife Village Townhouse Marbella

Greenlife Village Townhouses, Marbella, Spanje

Bezienswaardigheden
Geweldige restaurants
Vervoer

Plekken in de buurt

    Gastbeoordelingen van Greenlife Village Townhouse Marbella

    Gebaseerd op beoordelingen van betrouwbare aanbieders

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Marbella

    Find your perfect hotel stay today

    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Wanneer logeert u?
    Vanaf USD 0 per nacht
    Inchecken 5 jul 2026
    Uitchecken 6 jul 2026
    Gasten 2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Alle prijzen geverifieerd
    Hoe wij prijzen verifiëren Ons team controleert regelmatig prijzen om ervoor te zorgen dat je altijd de laagste beschikbare tarieven ziet. We vergelijken deze met hotelprijzen en andere aanbieders. Wanneer er kortingen of promoties beschikbaar zijn, worden de prijzen op onze website automatisch bijgewerkt.
    In- en uitcheken
    5 jul 2026
    6 jul 2026
    Gasten
    2 gasten
    Wij helpen je graag
    Hoi! Heb je een vraag? Stuur ons een bericht — ons team helpt je graag.
    Uw details:
    Onderwerp:
    Bericht:
    Bedankt voor je bericht. We nemen zo snel mogelijk contact met u op!
    Uw bericht werd niet afgeleverd
    Belangrijke informatie
    Greenlife Village Townhouse
    Inchecken:
    van 17:00 tot 23:59
    Uitchecken:
    tot 10:00